18 Ocak 2015 Pazar

OOKAMI SHOUJO TO KURO OUJI// KURT KIZ KARA PRENS

Merhaba!! yine bir tanıtım yazısıyla geldim. Bu animeyi bitireli daha  bir ay olmasına rağmen en sevdiklerim arasına girdi. Yine baş karakter çok uyuz, ruhsuz tam aradığım tipte ama bazı özellikleri de var ki.. çoğu zaman kafasını koparmak istedim. Bu benim aradığımın  bile çok üstündeydi.
 Konuya geçersek; baş kız kahraman Erika sevgilisi olmamasına rağmen arkadaşlarına havalı gözükmek için sevgilim var numaraları yapmaya başlar. Ama ortada gerçek bir sevgili olmadığı için yalanı ortaya çıkmasın diye gördüğü ilk yakışıklı çocuğun fotoğrafını çekerek arkadaşlarına gösterir. Bu okulun en popüler çocuğu Kyouya satadır. Erika uydurduğu yalan ayağına dolanmaya başlayınca sata ile konuşmak zorunda kalır. Sata dıştan çok kibar ve iyi görünen biridir. Fakat  gerçekte  kötü kalpli bir kara prenstir. Erika'nın sahte sevgililik oyunu isteğine karşılık öyle bir cevap verirki; Sata'nın isteği Erika nın onun köpeği olmasıdır.  Erika nın zayıflığından yararlanarak ona köpeği gibi davranır. Hatta tasma bile takar. Neyse fazla spoi vermeyeim de bu tasmanın anlamını da izleyerek görün.

    YAZININ BU BÖLÜMÜ AĞIR SPOILER İÇERİR.

Erika'nın kendini köpek olma oyununa kaptırdığı, aşırı itaatkarlıktan neredeyse kuyruğunun çıktığı sahneler beni gülmekten öldürdü. Ama sato-kun coolluktan ölecek. Her şeyi kendi istediği şartlarda kabul etmesi ve o sen benim köpeğimsin benim iznim olmadan bir yere gidemezsin halleri Maço sato.
Zorla da olsa bir selfie çekinebildiler beraber. Erika şok olsa da sato yaptı yine yapacağını... 
İşte Sato Erikayı hep bu şekilde başını okşayarak sevdi. Eee ne de olsa köpeği değil mi? Adam aşka inanmıyor, sadakate inanmıyor, ve köpeklere aşık. Bunların birleşiminden de kendine 7/24 itaat göstermesini istediği bir arkadaş aradığı çıkıyor. Bazı durumlarda Erika'ya çok acıdığımı söylemek isterim. Düşmediği durum kalmadı. Yalandan bir erkek arkadaş olsa da (sonlara doğru gerçeğe dönüşsede) kim hediye olarak tasma kolye almak ister ya korkunç. Bir tasma takıp gezdirmediğin kalmıştı Sato dedim. Süper. 
Kurt kız kara prens mod vol 12345

Bu öpücük tam olarak hangi sahnede gerçekleşmişti hatırlamıyorum. Ama buzları erittiği kesin. Gerçi Sato aşık olunca bile pek bir yumuşamadı ama. Yalnızca daha kıskanç, sahiplenici bir şey oldu. Karşısındakine insan gözüyle baktığı bir sahiplenicilikti bu tabii. ''Gel Erika ben senin sahibinim'' cinsi bir şey değil. Adamın seni seviyorum diyişi bile cooldu ya unutamıyorum. Öyle bir ana denk getirdi ki... seslerle birlikte bir uğultu olarak havaya karıştı o ses. Sonra bir de bir daha söyleyemem duysaydın diyo. Ağzına kürekle girişecektim valla.
Neyse  yer yer delirdiğim çok eğlenceli bir animeydi bence. Böyle başrolün arıza olduğu animeleri seviyorum..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder